П`ятниця, 19.04.2024, 11:07

Головна » 2016 » Листопад » 4 » Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Щорічно у першу неділю листопада в нашій країні відзначається День працівника соціальної сфери України. Цей день встановлено  на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики згідно з Указом Президента України «Про День працівника соціальної сфери» від 13 квітня 1999 року № 374/99.

Це професійне свято визначає велику  повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Працівники  соціальної сфери забезпечують контроль трудової зайнятості населення, організацію своєчасної виплати заробітних плат, пенсій та інших соціальних виплат,  регулюють трудові відносини між працівником та роботодавцем.

День працівника соціальної сфери України - професійне свято фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні в Україні  своє професійне свято відзначають більше 150 тисяч соціальних працівників. Вони є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує.

Напередодні свята міський голова Сергій Філіпенко та секретар міської ради Наталыя Клименко привітали всіх працівників міста Знам’янка з професійним святом.

« Робота соціального працівника сьогодні має велике значення для всієї країни та кожного її громадянина. В соціальній сфері працюють люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Їх щоденна робота не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю ця робота направленна на те, щоб кожен громадянин  в нашій державі був соціальнозахищеним» - наголосив у своєму виступі Сергій Іванович.

На урочистих зборах було вручено грамоти та подяки кращим працівникам соціальної сфери міста.
Також, цього дня слова вдячності та поваги  від міської влади приймали і ветерани праці соціальної сфери міста.

За сумлінне виконання своїх обов’язків  та  з нагоди Дня працівника соціальної сфери   Грамотою Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено Свірідову  Олену Володимирівну, головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому.

За сумлінну, добросовісну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери   Почесною грамотою Знам`янської міської ради нагороджено:
  • Ляшенко Світлану Анатоліївну - головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
  • Чубову Світлану Вікторівну - головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
  • Суслова Леоніда Григоровича – начальника Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.
За сумлінну, добросовісну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Грамотою Знам`янської міської ради нагороджено:
  • Волощук Вікторію Юріївну - головного спеціаліста відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
  • Самброс Ірину Євгеніївну - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
  • Курпіль Олену Юріївну – завідувача відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам’янка;
  • Баланенко Тетяну Олексіївну – соціального працівника Знам’янського дитячого будинку-інтернату;
  • Козаченко Ларису Миколаївну – заступника начальника відділу організації працевлаштування Знам’янськогоміськрайонного центру зайнятості;
  • Кононенко Рімму Валеріївну – головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.

За вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, високе почуття відповідальності, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, особисту дисциплінованість та з нагоди Дня працівника соціальної сфери  Подяку Знам`янської міської ради оголошено:
  • Таран Юлії Володимирівні – заступнику директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам’янка
  • Шульзі Марії Володимирівні – завідувачу відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам’янка;
  • Русіній Ірині Михайлівні - сестрі медичній з дієтичного харчування Знам’янського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням;
  • Осіповій Світлані Павлівні – головному спеціалісту відділення виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання у Знам’янському районі Кіровоградської області;
  • Кравчук Людмилі Дмитрівні – провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування Знам’янськогоміськрайонного центру зайнятості;
  • Кузьмич Галині Олексіївні – головному спеціалісту відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 868 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/8