Субота, 20.04.2024, 01:33

Головна » 2017 » Листопад » 6 » Урочистості з нагоди Дня залізничника
Урочистості з нагоди Дня залізничника
Напередодні святкування Дня залізничника в міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди цього свята.
Працівники залізних доріг щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї української держави. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням і все це завдяки копіткій праці наших залізничників.

Працівників залізниці нашого міста привітали: міський голова Сергій Іванович Філіпенко, виконуючий обов’язки першого заступника начальника виробничого  підрозділу Знам’янська дирекція залізничних перевезень Маляренко Дмитро Олександрович, заступник голови Знам’янської територіальної профспілкової організації Сергій Анатолійович Онищенко.

«В усі часи працівників залізничного транспорту шанували і високо цінують як надзвичайно згуртовану, відповідальну, дисципліновану армію професіоналів, якій можна довірити виконання найскладніших завдань. Особливо підтвердили ви свої найкращі професійні якості, ініціативу та пошук протягом останніх років, коли доводилося пережити складні процеси реформування галузі, вдосконалювати матеріально-технічну базу та розширювати мережу ділових стосунків і співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами. Започатковані Вами традиції продовжують нові покоління залізничників. І я переконаний, що вони й надалі будуть примножувати здобутки та працювати з натхненням», відзначив у своєму виступі міський голова Сергій Іванович Філіпенко.

Виконуючий обов’язки першого заступника начальника виробничого  підрозділу Знам’янська дирекція залізничних перевезень Маляренко Дмитро Олександрович у своєму виступі зазначив: «Важко уявити сучасне життя без залізниці, яка посідає важливе місце в економіці нашого міста і країни. На даний час з гордістю можна зазначити, що залізниці України стали символом надійності, постійного руху вперед і прагнення до розвитку, а професія залізничника і донині залишається найбільш затребуваною і почесною. Відкриваються нові маршрути, розвивається інфраструктура, збільшується швидкість руху, підвищується якість обслуговування. Також особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування».

"З нагоди свята зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності!", підкреслив у своєму виступі заступник голови Знам’янської територіальної профспілкової організації Сергій Анатолійович Онищенко

Кращих працівників залізниці за багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність відзначили Почесними грамотами й нагородами міської ради та Дирекції залізничних перевезень. Так, цього дня Нагрудним знаком Публічного Акціонерного Товариства «Українська залізниця» «Відмінник локомотивного господарства» було нагороджено начальник локомотивного депо м.Знам’янка  Бриков Олександр Валентинович; Нагрудним знаком Публічного Акціонерного Товариства «Українська залізниця» «Залізнична Слава ІІІ ступеня» нагороджено  майстер локомотивного депо  м.Знам’янка  Лебедєв Дмитро  Олександрович.
Почесною Грамотою Знам’янської міської ради нагороджено:
Брикова Олександра Валентиновича, начальника виробничого підрозділу служби локомотивного господарства «Локомотивне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»;

Бородька Олега Михайловича, заступника начальника виробничого підрозділу служби локомотивного господарства «Локомотивне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»;

Литвиненка Володимира Миколайовича, електромеханіка дільниці ІІ групи виробничого підрозділу «Знам’янська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

А святковий настрій всім гостям подарував яскравий та неповторний  народний ансамбль бального танцю "Конвалія" та ВІА "Мрія" з м. Кропивницького
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 944 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1