П`ятниця, 19.04.2024, 03:53

Головна » 2011 » Грудень » 8 » "Урок демократії" у Знам'янській селищній раді
"Урок демократії" у Знам'янській селищній раді

12         Традиційно, у Знам’янській селищній раді, До Дня місцевого самоврядування, проводиться «Урок демократії» для учнів шкіл № 7 та № 6. У цей святковий день учні школи № 7 із привітаннями завітали до Знам’янської Другої селищної ради, де нас радо зустрічав селищний голова Філіпенко С. І. та працівники селищної ради. Селищний голова провів «Урок демократії», під час якого учні висловлювали свої думки з приводу самоврядування в державі. Відбулися імпровізовані вибори голови селищної ради, депутатів різних комісій. Кожен учень-«депутат» висловив свою думку щодо рішення нагальних питань своєї комісії, запропонував шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми.
Учні під час уроку відчули себе дорослими, відповідальними за свою подальшу долю і долю своєї країни. В кінці уроку подякували працівників органів місцевого самоврядування за увагу і можливість проведення зустрічі, побажали їм міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім’я розвитку нашої Батьківщини - України.

Педагог-організатор
Черкас Н.Л.