П`ятниця, 26.04.2024, 17:54

Головна » 2016 » Вересень » 5 » Урок реального трудового життя
Урок реального трудового життя
Кожна людина в своєму житті робить вибір, чи то вибір стосовно яких не будь важливих речей, чи то просто обираючи одяг з ранку. Вибір професії відноситься до найважливіших кроків в житті людини, багато хто помиляється на даному етапі життя.

Від цього вибору залежить подальше життя людини, її емоційний та фізичний стан, адже кожен має право займатись улюбленою справою, та не кожен свого часу зробив правильний вибір.

Тому Знам’янським міськрайонним центром зайнятості в Знам’янській ЗОШ№3 була проведена виїзна акція, в рамках якої був проведений «Урок реального трудового життя».
Метою даного уроку було ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, сформувати в них реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб на ринку праці, мотивувати учнів до вибору актуальних професій на ринку праці, а також розповісти про послуги які надає центр зайнятості.

Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Начальник відділу активної                                         Баланенко О.С.
Підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 929 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4