Середа, 24.04.2024, 05:51

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Усе тільки починається
Усе тільки починається
Мешканці південної частини міста розповідали: коли на їхніх вулицях почали встановлювати автобусні зупинки (особливо там, де їх ніколи не було), люди приходили просто помилуватися новим вуличним «придбанням».

- Минулого тижня облаштували ще одну нову зупинку, зроблену силами комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг».

Це - на вулиці Абрикосовій, аж під самим лісом, нагорі, - розповідає міський голова Сергій Філіпенко. - Автобус тут зупиняється  на повороті, біля останнього будинку. Ті, хто чекали автобуса, навіть не мали, де присісти. Тепер у пасажирів є лавка, дах над головою, буде заасфальтовано й сам майданчик навколо. А ще днями заасфальтували майданчики на зупинках на вулицях Комарова, Михайла Грушевського (навпроти магазину «Трелакс»). Заплановано обладнати нову зупинку на вулиці Комарова.

Нагадаємо, нові автобусні зупинки у місті почали облаштовувати цього року. Перші шість новеньких придбали за кошти міського бюджету і встановили у центральній частині міста. Наступні дві, зроблені силами міського комунального підприємства «ККП», встановили на вулиці Героїв Чорнобиля. Ще одну, на вулиці Миру, відремонтували силами цього ж комунального підприємства. Потім облаштували зупинки біля пішохідного мосту, навпроти магазину «Екватор», біля БМЕУ-3 та навпроти магазину «Наталка», - усе це на вулиці Осадчого. Але у місті ще багато місць, де немає автобусних зупинок.

- Плануємо й надалі виконувати такі роботи у місті, - продовжує міський голова Сергій Філіпенко.- Пофарбовані, встановлені на спеціальних майданчиках, вони не тільки полегшують життя пасажирам, а й прикрашають наше місто. Отже, Знам’янка гарнішатиме й далі. Усе тільки починається!

Управління містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства
Знам’янської міської ради
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1056 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6