П`ятниця, 03.05.2024, 09:22

Головна » 2012 » Квітень » 10 » Усний журнал «Жодного шансу курінню!»
Усний журнал «Жодного шансу курінню!»

12         До Всесвітнього дня здоров’я працівники Знам’янської міської бібліотеки-філії №2 підготували усний журнал «Жодного шансу курінню!». Захід було проведено 10 квітня для учнів 8б класу ЗШ №6 (кл. керівник Полякова С.В.).
Мета заходу: показати негативний вплив куріння на стан здоров’я підлітків, формувати у них активну життєву позицію, допомогти підліткам зробити правильний вибір стосовно тютюнокуріння.
Відомо, що найбільш поширеною шкідливою звичкою серед школярів є паління.
Серед молоді віком 14-17 років куріння стало улюбленим проведення часу. У цій віковій категорії є вже запеклі курці з п’ятирічним стажем. Юнаки і дівчата не задумуються. Чим може обернутися у майбутньому шкідлива звичка. Наш захід якраз і застерігає від того, що тютюн заважає стати повноцінною людиною.
Усний журнал складався з кількох сторінок: «історичної», «хімічної», «економічної», «медичної», «нам про нас», «ми – за здоровий спосіб життя», «радимо прочитати». УКчні здійснили екскурс в історію тютюнопаління, дізналися яку хімічну структуру має тютюнове листя і що найсильніше впливає на організм, чому людина починає курити.
Кожен для себе вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости слабким. Проте, правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та своє майбутнє.
Здоров’я – це справжня радість! Життя і щастя несумісні з тютюном!

Категорія: Новини культури | Переглядів: 820 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0