Неділя, 28.04.2024, 08:30

Головна » 2013 » Вересень » 18 » Увага! Діти - на дорозі!
Увага! Діти - на дорозі!

Ось і закінчився приємний для школярів сезон літніх канікул. Тепер знову вони щоранку будуть поспішати до школи, а значить , батьки і вчителі турбуватимуться про їхній безпечний шлях від дому до навчального закладу.

Зазвичай, у перші дні вересня спостерігається сплеск дитячого дорожньо-транспортного травматизму, викликаний тим, що діти за літній період відпочинку відвикають від інтенсивного дорожнього руху.

Частіше за все в дорожньо-транспортні пригоди потрапляють діти-пішоходи, порушеннями яких є:

• перебіг вулиці у невстановленому місці;

• гра на проїзній частині дороги;
• перехід на забороняюче світло;
• вихід із-за стоячого транспортного засобу, та інших об’єктів, що обмежують видимість;
• керування транспортними засобами, навички їзди на яких відсутні.

Саме тому з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні нового навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед школярів, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх з 20 серпня триває Всеукраїнський конкурс-рейд "Увага! Діти - на дорозі!”.

Педагогічний і учнівський колективи навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей » беруть активну участь у проведенні конкурсу-рейду, оскільки ми вважаємо, що вивчення правил дорожнього руху є одним із головних завдань у справі збереження життя і здоров’я наших вихованців.
З 09 по 13 вересня в НВК пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Дорожня грамота». Під час Тижня проведено наступні заходи:

• Єдиний радіо урок «Дорожній рух. Ти - на дорозі»;
• конкурс розмальовок для учнів 1-2 класів «Виконуй правила дорожнього руху »;
• міні-театр для малечі « Дорожні пригоди Лунтіка»;
• Інформаційна акція «Знай і виконуй»;
• Виставка малюнків і міні стіннівок «Ми - учасники дорожнього руху»;
• Конкурс коротких оповідань «Дорожні бувальщини» тощо.

Користуючись нагодою, хотілось би звернутись до батьків вихованців НВК.

Шановні батьки!

Не буде зайвим і вам приділити належну увагу вихованню в родині безпечних навичок поведінки на дорозі. Не залишайтеся байдужими, нагадуйте дітям про небезпеку, яка на них очікує на дорогах. І не тільки нагадуйте, а й виховуйте повагу до законів доріг на власному прикладі. Визначте найбезпечніший маршрут руху вашої дитини до навчального закладу, пройдіть його разом декілька раз, і тільки тоді, коли дитина уважно слідкує за ситуацією та небезпекою, що складається на дорозі, ви будете спокійні за життя та здоров’я вашої дитини.

А педагогічний колектив НВК зробить все можливе, щоб навчити ваших дітей бути уважними та обережними на дорогах.
Тож щасливої та безпечної дороги нашим школярам!

Заступник директора НВК з виховної роботи
Вікторія Маслюкова

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0