Понеділок, 06.05.2024, 13:56

Головна » 2013 » Червень » 11 » УВАГА! КОНКУРС!
УВАГА! КОНКУРС!

12         УВАГА! КОНКУРС!

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради оголошує конкурс
про приватизацію за конкурсом об’єкта комунальної власності

Назва об’єкта та його розташування: приміщення колишнього міжшкільного навчально-виробничого комбінату, що знаходиться за адресою: Кіровоградська область, м. Знам’янка, проспект ВЛКСМ, 9
Характеристика об’єкта: нежитлові приміщення, що знаходяться у будівлі колишнього міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Загальна площа приміщень 191,1 кв. м. Фізичний стан – задовільний.
Стартовий розмір (початкова ціна продажу): 258997 грн. (двісті п’ятдесят вісім тисяч дев’ятсот дев’яносто сім гривень)
Адреса організатора конкурсу: м. Знам’янка, вул Жовтнева,19, довідки за телефоном : 2-19-72, щодня з 8.00 до 17.00, крім вихідних.
Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії пакет
документів:

• заяву на участь у конкурсі довільної форми, де зазначається найменування заявника ( назва юридичної особи або ПІБ фізичної особи), місцезнаходження, інші відомості на розсуд заявника;
• копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної або фізичної особи);
Конкурсні пропозиції надаються в запечатаному конверті з надписом "На конкурс”, скріпленому печаткою учасника або іншим способом на розсуд учасника, після оприлюднення оголошення в засобах масової інформації міста.
Кінцевий термін подання заяв на участь у конкурсі: прийняття заяв припиняється за 5 днів до конкурсу.
Місце проведення конкурсу: м. Знам’янка, вул Жовтнева,19, зал засідань міськвиконкому, 5 липня 2013 року, 14- год.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії пакет
документів:

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 979 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0