П`ятниця, 19.04.2024, 10:04

Головна » 2015 » Квітень » 1 » УВАГА! Можлива часткова відсутність води в деяких районах міста
УВАГА! Можлива часткова відсутність води в деяких районах міста
За інформацією генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Відповідно до листа ПАТ «Кіровоградобленерго» від 01.04.2015 року № 20185/12, 02.04.2015 року буде припинено електропостачання насосних станцій ОКВП «Дніпро-Кіровоград» в місті Світловодськ.

Підприємством ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розроблено графік роботи водоводу з мінімальними режимами. Припинення водопостачання міста в цілому не передбачається, однак, у зв’язку  з роботою системи водопостачання на мінімальних режимах можлива часткова відсутність води в деяких районах міста (на деяких вулицях, на верхніх поверхах в багатоповерхових будинках).

Після відновлення електропостачання об’єктів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» в м. Світловодськ, роботу системи водопостачання міста буде повернуто до роботи в звичайному режимі.

Просимо з порозумінням поставитись до можливої відсутності водопостачання в період ремонтних робіт на магістральних електромережах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 876 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0