Четвер, 25.04.2024, 08:07

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » УВАГА! НОВИЙ КОНКУРС!
УВАГА! НОВИЙ КОНКУРС!

12          Шановні   керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста! Доводимо до Вашого відома,що виконавчий комітет Знам'янської міської ради оголошує конкурс "Веб-сайт – обличчя успіху", з метою покращення дієвого механізму влади та поштовхом для тих, хто зацікавлений у змінах на краще та надаємо Умови проведення конкурсу.

ДОДАТОК

Увага! Конкурс!
"Веб –сайт – обличчя успіху"

Метою конкурсу є покращення дієвого механізму влади та поштовх для тих, хто зацікавлений у змінах на краще.

Оголошується конкурс для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста на цікаве та актуальне проблемне питання, яке хвилює учнівську молодь для здійснення соціологічного опитування мешканців міста.

Конкурс проходить в два етапи: з 24 жовтня по 3 листопада 2011 року.

Умови:

І етап – шкільний, з 24 жовтня по 2 листопада 2011 року.
Протягом визначеного терміну клас готує одне проблемне запитання та подає на розгляд шкільного журі, яке визначає переможців І, ІІ, ІІІ місце.

Питання-переможець направляється до виконавчого комітету Знам'янської міської ради в каб. № 3 для участі у міському етапі.

ІІ етап – міський , з 2 по 3 листопада 2011 року.
На сайті Знам'янської міської ради буде сформована та розміщена форма опитування із надісланих питань. Всі бажаючі з 2 по 3 листопада матимуть можливість віддати свій голос за найактуальніше проблемне питання.
Школа-переможець матиме змогу озвучити своє питання міському голові І.Крижановському та народному депутату О.Єдіну, під час зустрічі з якими, будуть нагороджені переможці конкурсу.
Фото переможців конкурсу буде надруковано в газеті "Знам'янські вісті" та розміщено на сайті Знам'янської міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0