Четвер, 02.05.2024, 03:28

Головна » 2013 » Січень » 17 » УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС АТЕСТАТІВ на безкоштовне навчання в Кіпрському Міжнародному Університеті «CIU»

12         УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС АТЕСТАТІВ на безкоштовне навчання в Кіпрському Міжнародному Університеті «CIU»

В рамках співпраці громадської організації «Мережа Освітніх Консультантів» з Кіпрським Міжнародним Університетом «CIU» оголошено конкурс, переможці якого отримають унікальну можливість на безкоштовне навчання у зазначеному вищому навчальному закладі.
Конкурс триватиме з 18 січня по 1 березня 2013 року.
За результатами конкурсу найкращі 10 переможців отримають можливість безкоштовного навчання на будь якому з факультетів «CIU» та здобути диплом бакалавра, 10 кращих учасників отримають можливість здобути диплом бакалавра, заплативши лише 25% від вартості навчання (500 євро в рік) та ще 10 осіб зможуть вступити на магістратуру на будь який напрямок «CIU» з 50% знижкою оплати за навчання.
Для участі в конкурсі необхідно зареєструватись на сайті moku.com.ua та отримати детальну інформацію про умови конкурсу звернувшись до координатора 050-01-51-200.

БАЖАЄМО УСПІХУ УСІМ УЧАСНИКАМ!
Для участі в конкурсі необхідно надати:
1. Табель за 10-тий клас (копію).
2. Виписку з оцінками за перший семестр навчання по кожному предмету за 11-тий клас, завірену директором навчального закладу.
3. Виписку з поточними оцінками за другий семестр навчання за 11-тий клас, завірену директором навчального закладу.
4. Характеристику з місця навчання, завірену директором навчального закладу.
5. Усі отримані в різноманітних конкурсах нагороди, дипломи, відзнаки та ін.. (копії)
6. Есе про себе.
Вимоги до есе:
1. Розповісти про себе та відповісти на питання:
1.1. Чому ти хочеш навчатися в Кіпрському Міжнародному Університеті?
1.2. Чому саме ти маєш перемогти у конкурсі?
1. Мова написання есе:
2.1. українська та англійська;
2.2. російська та англійська.
1. Об'єм 1-2 сторінки формату А4.
2. Шрифт Times New Roman (Times New Roman Cyr), розмір 12.
3. Міжстрочний інтервал 1,5.
4. Поля сторінки: верхнє та нижнє - не менш 20 мм, ліве - 30 мм, праве - 10 мм. Вирівнювання по ширині сторінки.
До есе додати власне фото.
До уваги беруться результати навчання та рівень написання есе.
Всі матеріали надаються координаторам на місцях або надсилаються до центрального офісу Мережі Освітніх Консультантів Новою Поштою (м. Рівне, НП склад №10) допомога за тел:0500151200
До участі в конкурсі запрошуються бажаючі з Кіровоградської,Черкаської,Чернігівької та Полтавської областей!

Не пропусти свій шанс! Можливо саме ти станеш одним з щасливих переможців.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 992 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1