Понеділок, 20.05.2024, 12:32

Головна » 2012 » Листопад » 15 » Увага! Оголошено конкурс на надання місць для торгівлі новорічними ялинками
Увага! Оголошено конкурс на надання місць для торгівлі новорічними ялинками

12         Виконавчий комітет Знам'янської міської ради оголошує конкурс на надання місць для торгівлі новорічними ялинками на площі біля міського Палацу культури. У конкурсі можуть взяти участь суб`єкти господарської діяльності всіх форм власності.
Мінімальна вартість 1 м. кв. площі, що буде зайнята під торгівлю, складає 10 грн.
Заяви на участь у конкурсі приймаються з 15 по 30 листопада 2012 року в міськвиконкомі, кабінет № 12, щоденно з 8-00 до 17-00 години.
До заяви додаються: копія свідоцтва про державну реєстрацію суб`єкта господарювання або виписка з Єдиного державного реєстру, довідка з податкової служби про відсутність заборгованості по сплаті податків.
Результати конкурсу та оголошення переможців конкурсу будуть затверджені рішенням виконавчого комітету.
Переможцям конкурсу будуть надані дозволи на розміщення місць для торгівлі новорічними ялинками на площі біля міського Палацу культури з 3 грудня до 31 грудня 2012 року.
За довідками і консультаціями звертатися за телефонами: 2-19-72 та 2-20-18.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 685 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0