Неділя, 05.05.2024, 09:26

Головна » 2013 » Жовтень » 9 » Увага! Оголошено конкурсний відбір на перепідготовку спеціалістів
Увага! Оголошено конкурсний відбір на перепідготовку спеціалістів
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурсний відбір на перепідготовку спеціалістів для сфери підприємництва за програмою "Українська ініціатива" у вищих навчальних закладах для отримання другої вищої економічної освіти (за рахунок коштів Державного бюджету України) на базі вищих навчальних закладів – учасників програми. Навчання планується розпочати з 15 жовтня 2013 року.
Форма навчання очно-заочна протягом 10 місяців з отриманням державного диплому про другу вищу освіту.
Вимоги до претендентів: вік до 40 років; базова вища освіта; досвід роботи на управлінських посадах вищого та середнього рівнів не менше 1 року.
Перелік документів, які необхідно надати до регіональної робочої групи МЦПК: заява, анкети (форма 1,2,3), копія диплому про вищу освіту, копія громадянського паспорту, копія трудової книжки, 2 фотокартки (у двох примірниках).
Документи приймаються до 11 жовтня 2013 року за адресою: м. Кіровоград, пл. Кірова,1, департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кім.107.
Контактна особа – Бучинська Олена Миколаївна, головний спеціаліст департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, тел. 24-13-55, електронна адреса: pidpriem-gue@ukr.net

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 896 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0