Субота, 20.04.2024, 16:30

Головна » 2014 » Лютий » 12 » Увага, правоохоронці просять допомогу у розшуку підозрюваних у замінуванні потягу

09.02.14 до Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області надійшло анонімне повідомлення про те, що пасажирський потяг сполученням "Київ-Днiпропетровськ" заміновано.

Перевіркою встановлено, що згідно розкладу руху потягів з м. Києва до м. Дніпропетровська існує два пасажирських потяги № 80 та № 166, які на час повідомлення знаходились в м. Києві. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259
 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності)
Кримінального Кодексу України.

У ході проведення слідчих (розшукових) дій спрямованих на встановлення осіб, що скоїли правопорушення встановлено, в його скоєнні обґрунтовано підозрюються особи зображені на фото:

Тож, шановні громадяни! Звертаємося до Вас: у разі наявності будь-якої інформації щодо вказаних осіб, просимо повідомляти за телефонами: 05233-22094, або т. 0663453751, звертайтесь за адресою: м. Знам’янка, вул. Київська 25.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 952 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1