Неділя, 05.05.2024, 05:49

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Увага! Розпочато громадське обговорення
Увага! Розпочато громадське обговорення
                          Шановні Знам’янчани!
З метою вивчення та врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва 50-ти квартирного житлового будинку по вул. Толстого, 16 у м. Знам'янка ДП "Одеська залізниця" міськвиконкомом розпочато громадське обговорення.
Пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва 50-ти квартирного житлового будинку по вул. Толстого, 16 у м. Знам'янка мають право подавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Знам'янка;
- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Знам'янка;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста Знам'янка та на суміжних з містом територіях;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста Знам'янка;
- народні депутати України, депутати Знам'янської міської ради.
Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Завершення розгляду пропозицій 10 листопада 2013 року.
Надсилайте свої пропозиції та побажання до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міськвиконкому (каб. 45, телефон для довідок 2-22-99 ).

Начальник відділу архітектури та
містобудування УМА та ЖКГ І.Качанов
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 934 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2