Четвер, 02.05.2024, 11:24

Головна » 2012 » Березень » 26 » Увага! Вперше у Знам'янці танцювальний конкурс "Барвінковий феєрверк"
Увага! Вперше у Знам'янці танцювальний конкурс "Барвінковий феєрверк"

12         Відповідно до розпорядження міського голови І.Крижановського оголошується танцювальний конкурс «Барвінковий феєрверк» серед навчальних закладів міста. Затверджено Положення про танцювальний конкурс, який буде проведено 1 травня 2012 на міському стадіоні
Учасниками конкурсу є команди створені міськими навчальними закладами чисельністю не менше 100 осіб віком від 7-ми до 17 років (до складу команд входять хлопчики і дівчатка).
Кожна команда, учасниця конкурсу повинна мати:
власний стиль в одязі і поведінці;
обов’язковий танець- презентація (синхронний танець - 3 хвил. (не більше) у будь-якому зручному для учасників жанрі, що відбиває стилістику команди);
тематичний танець;
учасники конкурсу мають бути уважними, тактовними, доброзичливими до інших команд;
у разі порушення поведінки команді призначатимуться штрафні бали, аж до видалення з конкурсу;
Конкурсні завдання оцінюватимуться за такими критеріями як: тематика, оригінальність костюмів, вибір супутньої атрибутики, синхронність та пластика у виконанні, участь різних вікових груп.
Заявки на участь у конкурсі необхідно подати за 15 днів до початку конкурсу до міського Палацу культури. У заявці вказуються:
- назва навчального закладу;
- назва команди;
- кількість учасників;
- ПІБ керівника команди, хореографа;
- назви виконуваних танцювальних номерів за стилями.
Електронний носій з музичним супроводом подаються разом із заявкою.
Конкурс проводиться у формі концертної програми за стилями :
танець-презентація (не більше 3 хв.);
танець-імпровізація.(3-4 хв.)
Переможець танцювального конкурсу отримає грошовий сертифікат на 5000грн., які будуть використані за рішенням ради навчального закладу. Учасники будуть нагороджені Дипломами конкурсу, грамотами за номінаціями та заохочувальними призами.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 886 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0