Вівторок, 16.04.2024, 00:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2013 » Травень » 27 » Увага!!!! Всеукраїнський фотоконкурс «Молоде обличчя України»
11:57
Увага!!!! Всеукраїнський фотоконкурс «Молоде обличчя України»
 
12         Кіровоградська обласна державна адміністрація оголошує про проведення І етапу Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України»П О Л О Ж Е Н Н Я
про Всеукраїнський фотоконкурс
„Молоде обличчя України”


1. Загальні положення
1.1. Всеукраїнський фотоконкурс „Молоде обличчя України” (далі - Фотоконкурс) проводиться щорічно Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту (далі - Міністерство)спільно з Міністерством культури і туризму України, Національною спілкою фотохудожників України, структурними підрозділами у справах сім’ї, молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, творчими спілками, всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями та іншими зацікавленими структурами.
1.2. Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення підтримки та розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління
2. Організація та проведення Фотоконкурсу
2.1. Фотоконкурс проводиться з травня по жовтень в два тури: регіональний (травень-вересень) та всеукраїнський (жовтень - листопад).
2.2. Для вирішення питань стосовно організації та проведення Фотоконкурсу утворюється Організаційний комітет, до складу якого входять представники Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури і туризму України, Національної спілки фотохудожників України та інших осіб за рішенням Голови комітету.
Склад Оргкомітету затверджується Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту. Оргкомітет очолює заступник Міністра згідно з розподілом обов’язків.
2.3. З метою конкурсного відбору фото робіт та визначення переможців наказом Міністерства формується компетентне журі, до складу якого входять фотохудожники, професійні фотографи, мистецтвознавці, дизайнери, представники Міністерства культури і туризму України, Національноїспілки фотохудожників України, громадськості тощо. Склад журі очолює фахівець у напрямку візуального мистецтва, визначений Головою Оргкомітету.
2.4. Перший тур (регіональний) проводиться структурними підрозділами у справах сім’ї, молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Структурні підрозділи).
2.5. Структурні підрозділи:
- інформують молодь про відкриття та умови Фотоконкурсу через засоби масової інформації;
- організовують прийом заявок, довідок, фотографій на конкурс, формують склад місцевих організаційних комітетів;
- формують регіональні журі для розгляду поданих робіт;
- визначають переможців першого туру Фотоконкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) в кожній тематичній рубриці. Очолює журі першого туру фахівець у напрямку візуального мистецтва;
- нагороджують переможців першого туру Фотоконкурсу;
- за результатами проведення першого туру до 1 жовтня надають Міністерству роботи, яким присуджено перші три місця за усіма тематичними рубриками, які оформлені відповідно до вимог цього положення.
2.6. Другий тур (всеукраїнський) проводиться Міністерством у жовтні кожного року.
2.7. Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту:
- забезпечує розгляд поданих Структурними підрозділами фоторобіт та формує склад журі Фотоконкурсу, яке визначає переможців всеукраїнського туру (І, ІІ, ІІІ місця) в кожній з номінацій;
- наказом затверджує рішення журі щодо визначення переможців Всеукраїнського туру Фотоконкурсу;
- у ході святкування Дня студента нагороджує переможців дипломами та заохочувальними призами;
- організовує Всеукраїнську виставку робіт переможців Фотоконкурсу та видає буклет „Молоде обличчя України”;
- інформує через засоби масової інформації про результати Всеукраїнської фотовиставки.
2.8. Національна спілка фотохудожників України зобов’язується забезпечити рамки зі склом для оформлення фотографій переможців на час проведення Всеукраїнської фотовиставки «Молоде обличчя України».
2.9. Національна спілка фотохудожників України відзначає роботи найкращих, на їх розсуд, учасників Фотоконкурсу, нагороджують пам’ятними подарунками та, в межах компетенції, залучаються до пошуку спонсорської допомоги для проведення вищезазначеного Фотоконкурсу.
3. Вимоги до проведення Фотоконкурсу
3.1. У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.
3.2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.),зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:
- „Молодь і держава”;
- „Професії молодих”;
- „Талановита молодь України”;
- „Українське студентство”;
- „Дозвілля молоді”;
- „Вибір молоді – здоров’я”;
- „Всі різні – всі рівні”;
- „Нас єднає Україна”.
3.3. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.
Фотографії повинні бути зроблені в Україні.
3.4. Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:
- фотороботи;
- заявку про участь у Фотоконкурсі;
- довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях).
Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.
3.5. Приймаються фотографії розміром від 30х40 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат) не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додається CD з копіями робіт у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.
Роботи повинні надсилатись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання.
3.6. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.
3.7. Надіслані на Фотоконкурс роботи повертаються авторам, крім СD з електронними копіями робіт. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу, тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.
3.8. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 834 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты