Середа, 03.07.2024, 06:26

Головна » 2014 » Вересень » 21 » В гості до партизанки
В гості до партизанки
Напередодні Дня партизанської слави 19 вересня селищний голова Філіпенко С.І., секретар селищної ради Сєдова І.А. та депутат селищної ради Лазарєва Н.В. відвідали мешканку смт. Знам’янка Друга Боброву Марію Іванівну, яка у роки Великої Вітчизняної війни брала участь у русі партизанських загонів.

Марія Іванівна народилася у 1924 році в селі Гутниця Олександрівського району Кіровоградської області у сім’ї робітника. Трудову стежину їй прийшлося розпочати ще дитиною, у 12 років: сапала ланку у колгоспі, доїла корів…

Вона має посвідчення партизана, щороку, по мірі можливості, відвідує заходи, присвячені визволенню Знамянщини від німецько-фашистських загарбників.

Партизанка згадує: «У 1933 році від голоду померли мої три молодші сестрички і я залишилася одна дитина у батьків. Де загинув під час війни мій чоловік, не знаю. Лише зберігаю ту звістку, де було написано: «Без вісті пропав.» Все своє післявоєнне життя я присвятила своєму єдиному сину.»

Під час бесіди із Марією Іванівною селищний голова Філіпенко С.І. поцікавився її проблемами та вручив невеликий подарунок від селищної ради.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 963 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1