Субота, 20.04.2024, 01:38

Головна » 2014 » Липень » 29 » В гостях у Посмішки та Сміху
В гостях у Посмішки та Сміху

Відповідно до плану роботи селищного Будинку культури на 2014 рік, затвердженого селищним головою, 25 липня цього року для вихованців ДНЗ № 5 «Калинонька» було проведено свято «В гостях у Посмішки та Сміху».

В розважально-ігровій програмі діти зустрілися із веселими клоунами - Посмішка (І. Коломійченко), Сміх (С. Свірбій). Також, на свято завітали герої мультфільму – Ах (К. Мізерна) та Ох (О. Постовітенко), які розважали дітей загадками, співали та танцювали для них.

Дітлахи змагалися у різноманітних конкурсах та естафетах, намагалися бути спритними, винахідливими та старанними. В конкурсах їм допомагали працівники селищного Будинку культури – С. Чередніченко та О. Авраменко. Глядачами веселого свята також були батьки та діти шкільного віку, які із задоволенням раділи успіхам своїх дітей.

Винагородою для малят за активну участь у конкурсах стала весела дитяча дискотека (підготував О. Редько) та емблеми свята «Посмішка» Та «Сміх».
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 891 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0