Середа, 03.07.2024, 20:29

Головна » 2012 » Червень » 2 » "В країні дитини - доля країни"
"В країні дитини - доля країни"

12         2 червня 2012 року, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося свято"В країні дитини - доля країни".
Привітав малюків зі святом міський голова Ігор Крижановський. Міський голова висловив найкращі привітання на адресу учасників свята та побажав їм гарного літнього відпочинку, здійснення мрій та оптимізму. " Дитинство – немов чарівний край, спомини про який ніколи не покидають навіть дорослих сердець. Кожен із нас пригадує ту золоту пору, коли дерева були великими, сонце – особливо яскравим, а дні – сповненими радості" – сказав Ігор Борисович.

12          «Міжнародний день дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві, - зазначила ведуча свята Ольга Фрайнд.

12         В ході святкувань дітей розважали численні яскраві хореографічні та вокальні номери, які підготували : худ. кол. "Екстраверт" (кер.М.Стукаленко, К.Степанова); худ.кол. "Любава" (кер.О.Долинська); колектив бального танцю "Перлина" (кер.Н.Залевська); вокальна група "Дзвіночки" (кер.Ж.Ніклонська); вихованці вокально-хорових гуртків: Ліза Грудницька, Маша Іваськів, Яна Кравченко, Марія Петренко, Анна Масна;
12         вихованці спортивної секції "Карате" Ольга та Іван Вінники (кер. В.Кадеров). Сумувати не давали й маленькі актори районного лялькового театру, які представили увазі малят лялькову виставу "Поросятко Чок". У фойє Будинку дитячої та юнацької творчості були яскраво оформлені виставки дитячих художніх робіт та фотовиставка .
12          Все це дозволило створити неповторну атмосферу та радісний літній настрій.
По завершенню святкового концерту всіх присутніх привітала зі святом дитинства приватний підприємець Усаченко Інна, яка від міської Спілки підприємців міста (голова Сергій Кліпацький) вручила учасникам концерту подарунки та пригостила всіх дітей морозивом.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 784 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0