Середа, 03.07.2024, 08:29

Головна » 2014 » Квітень » 3 » В одному із сіл району чоловік отримав ножові поранення рук
В одному із сіл району чоловік отримав ножові поранення рук
До міськвідділу надійшло повідомлення, що до приймального відділення Знам’янської ЦРЛ був доставлений 32-річний мешканець району з діагнозом різана рана обох верхніх кінцівок.
Після перевірки даного повідомлення було встановлено, що до потерпілого прийшов його 22-річний товариш. Після спільного розпиття спиртних напоїв чоловіки посварилися і молодший, щоб довести свою правоту наніс опонентові тілесні ушкодження. З непроникаючими різаними ранами верхніх кінцівок потерпілого госпіталізовано до лікарні для надання допомоги.

Кухонний ніж вилучений працівниками міліції.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч.2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді громадських робот на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправні роботи на строк до одного року, чи арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 866 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0