П`ятниця, 29.03.2024, 14:44

Головна » 2014 » Лютий » 6 » В одному із сіл району працівники міліції хутко затримали місцевих мешканців, які покрали птицю

До міліції звернулася 63-річна мешканка одного із сіл району, з заявою про те, що вранці 01.02.2014 року прийшовши до сараю, який розташований на території домоволодіння, виявила, що він відчинений та зникло 5 гусей віком приблизно 1 рік.

Працівники міліції одразу відреагували на повідомлення та з’ясували, що до цього злочину причетні, ніде не працюючі, місцеві мешканці, один з яких, 40-річний чоловік вже мав судимість за подібне. Зловмисники потайки забралися до потерпілої в сарай та викрали птицю.

Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – розповідає начальник Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області Сергій Вікторович Рудь.

За скоєне крадіям загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 842 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2