Субота, 27.04.2024, 21:45

Головна » 2014 » Травень » 5 » В одному із сіл району працівники міліції вилучили наркотики
В одному із сіл району працівники міліції вилучили наркотики
До міліції надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл Знам’янського району 22-річний мешканець зберігає наркотики.

Після отримання та перевірки даної інформації було встановлено, що мешканець району, дійсно зберігає наркотичні засоби без мети збуту. В будинку де він мешкає працівники міліції виявили паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження та пристрій для куріння. Вилучені предмети направленні на дослідження.

Зі слів начальника міськвідділу Сергія Рудя, за цим фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 803 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0