Головна »
2011 » Жовтень » 18 » В рамках проведення Європейського тижня
11:01 В рамках проведення Європейського тижня |
В рамках проведення Європейського тижня сектором у справах сім"ї та молоді виконавчого комітету Знам"янської міської ради спільно з Будинком дитячої та юнацької творчості організовано зустріч представників шкільних парламентів з міським головою І.Крижановським. Ігор Борисович впродовж години відповідав на хвилюючі запитання учнівської молоді міста, серед яких: добудова приміщення ЗШ № 5, організація дозвілля у позаурочний час та інші. Після зустрічі учнів було ознайомлено з напрямками роботи сектору у справах сісім'ї та молоді по питаннях реалізації у місті державної політики.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 721 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |