Головна »
2013 » Лютий » 26 » В рамках відзначення триріччя інавгурації Президента України Віктора Федоровича Януковича
12:48 В рамках відзначення триріччя інавгурації Президента України Віктора Федоровича Януковича |
25 лютого 2013 року, в рамках відзначення триріччя інавгурації Президента України Віктора Федоровича Януковича, сектором у справах сім’ї та молоді спільно з відділом освіти у залі засідань міськвиконкому організовано зустріч учнівської молоді міста, представників міського парламенту дітей, СПТУ № 12 та професійного ліцею № 3 з міським головою Крижановським Ігорем Борисовичем. Учасники зустрічі мали змогу задати питання як міському голові так і керуючій справами міськвиконкому Тесленко Наталії Олександрівні та представнику депутатського корпусу міської ради, редактору газети «Знам’янські вісті» Колєнченко Надії Іванівні. Приємним стало те, що наше підростаюче покоління цікавлять ті ж самі питання , що і доросле населення міста, а саме: будівництво нової школи, спортивних майданчиків, санітарний стан міста, комп’ютеризація закладів освіти та інші . Підсумовуючи діяльність влади за три роки президентства В.Януковича міський голова зазначив, що ми повинні працювати єдиною командою і бути справжніми патріотами рідного міста.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 875 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |