П`ятниця, 26.04.2024, 20:48

Головна » 2016 » Листопад » 10 » В селищному Будинку культури святкували День працівників культури і аматорів народного мистецтва!
09 листопада 2016 року в селищному Будинку культури святкували День працівників культури і аматорів народного мистецтва!

На свято завітало багато глядачів, це вчителі та учні шкіл ЗШ I-III ст. №6 та ЗШ I-III ст.   № 7 та  жителі селища.

Зі словами привітання звернувся селищний голова Сергій Борисович Москаленко: «Щиро вдячний працівникам Будинку культури та учасникам аматорських колективів нашого селища за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за активну участь у всіх заходах, які проводяться у нашому селищі.Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне….».

Святкова частина гармонійно поєднувала нагородження грамотами та подяками Знам’янської Другої селищної ради працівників та аматорів будинку культури, а також музичні подарунки від учасників художньої самодіяльності Будинку культури: вокально-хорового колективу «Горлиця» (керівник І.Коломійченко), солістів  Г. Рибнікової, А.Іванової та інших.

Спеціаліст 1 категорії
по роботі з молоддю А. Промах
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 893 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0