Вівторок, 23.04.2024, 14:34

Головна » 2016 » Листопад » 28 » В селищному Будинку культури відбулися заходи присвячені вшануванню пам’яті жертв голодомору
Голодомор… Голод… Що таке голод, добре знають наші діди і прадіди.
1932-33 роки... Україною прокотилася хвиля голоду, яка забрала з собою мільйони людських життів. Це є історична правда і закреслити її неможливо. Вона має право на пам’ять.

Нашим головним завданням є зробити постраждалих від голодомору безсмертними. Наша мета – пам’ятати, щоб жити. Пам’ять – це те, що залишається в людині за будь-яких життєвих обставин. Історична пам’ять – це те, що ми зобов’язані передати нашим наступникам, поколінню, що йде за нами.

25 листопада 2016 року в селищному Будинку культури відбулися заходи присвячені вшануванню пам’яті жертв голодомору. В заходах взяли участь працівники селищної ради на чолі з селищним головою Москаленко Сергієм Борисовичем, учні та вчителі ЗШ I-III ст. № 6 та ЗШ I-III ст. № 7, та жителі селища.

Заходи розпочалися запалюванням свічок, для вшанування пам’яті….

Слово мав і селищний голова Москаленко Сергій Борисович: « Ми сумуємо, але ми відчуваємо і гордість за наш народ.

Він зумів вистояти, не зважаючи на весь трагізм тієї важкої доби. Переконаний, ми зробимо усе, щоб подібні трагедії ніколи більше не могли повторитися на українській землі….»

Спеціаліст по роботі з молоддю
А.Промах

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 791 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0