Неділя, 14.04.2024, 02:52
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2013 » Січень » 30 » В залі засідань міськвиконкому відбулося засідання клубу "Діалог з владою"
17:36
В залі засідань міськвиконкому відбулося засідання клубу "Діалог з владою"
 
12         30 січня 2013 року в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання клубу "Діалог з владою" за участю міського голови І.Крижановського, першого заступника міського голови В.Джулая, голови міської організації ветеранів України Г.Бабійчук. У заході також взяв участь головний лікар Знам'янської центральної районної лікарні І.Муравський.
 
12          Головний лікар центральної районної лікарні І.Муравський зупинився на створенні Центрів первинної медико-санітарної допомоги. «Створення центрів первинної медико-санітарної допомоги - важливий елемент реформи системи охорони здоров'я. Цей крок дозволить мешканцям міст та районів отримувати необхідну медичну та санітарну допомогу швидко та якісно», - наголосив Ігор Борисович.
 
12          Робота Центрів первинної медико-санітарної допомоги полягатиме в забезпеченні населення доступною, безперервною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою.
Первинна медична допомога — медична допомога, що надається в амбулаторних умовах або за місцем проживання пацієнта лікарем загальної практики-сімейним лікарем і передбачає:
надання консультації, проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, здійснення профілактики;
направлення відповідно до медичних показань пацієнта, який не потребує екстреної медичної допомоги, для надання йому спеціалізованої або високо спеціалізованої медичної допомоги;
надання невідкладної медичної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнта, який не потребує екстреної, спеціалізованої або високоспеціалізованої медичної допомоги.
 
12          Під час спілкування з ветеранами, колишніми керівниками міста порушувались питання життєдіяльності нашого міста. Володимир Олександрович проінформував ветеранів про стан виконання міського бюджету , соціально-економічний розвиток міста в поточному році та плани на 2013 рік, зупинився на питаннях, які вимагають негайного вирішення, вислухав пропозиції та зауваження ветеранів.      
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 695 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.5/2

Кировоград: новости и сайты