П`ятниця, 19.04.2024, 14:25

Головна » 2013 » Листопад » 14 » В Знам’янці по «гарячих слідах» затримано молодика, який пограбував перехожого
В Знам’янці по «гарячих слідах» затримано молодика, який пограбував перехожого

12.11.2013 року близько 21 год. 20 хв. до чергової частини Знам’янського міськвідділу надійшло повідомлення від мешканця одного із сіл району про те, що на «Привокзальній площі» невідомий йому чоловік вдарив його по обличчю та заволодів мобільним телефоном.

На місце події було негайно направлено наряд патрульно - постової служби, по прикметах зловмисника його і було затримано по «гарячих слідах». Грабіжником виявився раніше судимий, ніде не працюючий громадянин, який неодноразово потрапляв під «Око» правоохоронців.

На даний час почато кримінальне провадження за ст. 186 ч. 1 КК України. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років. На даний час приває слідство.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 841 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0