09:50 Вечір-зустріч з ветеранами праці | |
![]() ![]() В рамках проведення цього свята в міському Палаці культури 29 вересня 2011 р. пройшов вечір-зустріч з ветеранами праці міськвиконкому, фінансового управління та управління праці, соціального захисту населення. Всіх присутніх привітав перший заступник міського голови В.О.Джулай, керуюча справами міськвиконкому Н.О.Тесленко, бувший начальник міського відділу культури Т.М. Стеблевська. Від профспілкового комітету присутніх вітала О.І.Заточна.
![]() Також цього дня вітала ветеранів медичної служби вокальна група ансамблю «Барвінок», керівник,Заслужений працівник культури Є.Мельниченко. Зустріч пройшла в приміщенні Центральної районної лікарні. | |
|