Четвер, 25.04.2024, 12:00

Головна » 2017 » Травень » 3 » Весняний книговир
Весняний книговир
Книга веде нас уже протягом багатьох тисяч років у країну знань, відкриває великий світ. З книгою ми можемо поринути у незвіданий світ краси природи, в найпотаємніші її куточки, здійснити подорож в далеке минуле людства, помріяти про майбутнє.

Щороку навесні в   усіх    областях України проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» серед читачів-учнів 6-7-х класів, в якому щорічно приймає участь і Знам’янська бібліотечна система.

Це дає можливість його учасникам виявити свої знання і здібності завдяки книгам. 2017 рік не став винятком.

Початковий етап конкурсу, який відбувся в міській бібліотеці-філії №3, дав змогу учням міських навчальних закладів проявити свою ерудованість, начитаність, обізнаність у книжковому світі та отримати від бібліотечної системи заохочувальні призи, подяки, дипломи та поїздку до обласної дитячої бібліотеки.

Учасниками обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» у рамках ІІІ Книжкового фестивалю «Весняний книговир» від нашого міста стали Янко Матвій та Пашко Софія.

Вони достойно презентували свої улюблені книги, а Софія увійшла до трійки кращих серед семикласників області.

Бібліотекарі міста від щирого серця вітають Софію Пашко та вдячні батькам і вчителям, які прививають дітям любов до бібліотеки та книги.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 992 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1