Четвер, 25.04.2024, 15:58

Головна » 2016 » Травень » 24 » Вічна пам’ять і слава Героям!
Вічна пам’ять і слава Героям!
Сумна  звістка знову надійшла на Знам'янщину: в зоні АТО загинув Єфремов Дмитро мешканець  м.Знам'янка.

Висловлюємо  найщиріші співчуття близьким та рідним.

У ці важкі хвилини прийміть слова смутку і жалю у зв’язку з трагічною та непоправимою втратою  найріднішої людини – сина, батька.

Смерть  раптово   завжди   забирає найдостойніших із нас. А що  ж  може бути більшим, ніж  гідний приклад  вищого  рівня патріотизму – захист рідної країни, державності  Батьківщини  від  ворогів-окупантів!

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе родини загиблого та схиляємо голови перед справжнім  патріотом, який віддав  життя заради Батьківщини.

Уся Знам’янщина схиляє голову у глибокому сумі за достойним сином нашої землі  для якого  «любов до України» - не просто слова, а   вірне служіння Батьківщині.

Пам’ять про молодого захисника Вітчизни,  Єфремова Дмитра Сергійовича, який загинув  під час обстрілу в ході проведення АТО, при виконанні бойового завдання,  в населеному пункті Пищики , залишиться у наших серцях назавжди!

Вічна   пам’ять  і  слава  Героям!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 979 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 5.0/2