П`ятниця, 03.05.2024, 12:15

Головна » 2013 » Липень » 29 » Видача свідоцтва про право власності на нерухоме майно, збудоване до 05.08.1992 року,

12   Реєстраційна служба Знам’янського міськрайонного управління юстиції у зв’язку з численними зверненнями стосовно питань, пов’язаних з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, збудоване до 05.08.1992 року, просить довести до відома громадян наступну інформацію:

- для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно у зв’язку з набуттям права власності на новозбудовані чи реконструйовані об’єкти нерухомого майна заявник подає органові державної реєстрації прав документ, що, відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта

- відповідно до пункту 3.1 Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, господарських будинків І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 24.06.2011 №91, документом, який засвідчує відповідність закінчених будівництвом до 05.08.1992 індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, які не підлягають прийняттю в експлуатацію, вимогам законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, зокрема, для потреб державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, є ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ, складений за результатами технічної інвентаризації.

В інших випадках (нерухомість, побудована після 05.08. 1992 року), документом, що засвідчує відповідність закінчених будівництвом об’єктів нерухомого майна, є ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0