16:01 Відбулась робоча зустріч міського голови І.Крижановського з народним депутатом України О.Єдіним | |
![]() Ніде правди діти, сьогодні якби охарактеризувати стан знам’янських залізничників, то найбільш характерним було б слово – тривожний. Непокоять зміни, які відбуваються у зв’язку з реформуванням залізниці та перші кроки щодо послаблення Знам’янської дирекції залізничних перевезень, а саме: зменшення людських, фінансових і матеріальних ресурсів. За наслідками неодноразових зустрічей з трудовими колективами залізничників міста Знам'янка, народний депутат України О.Єдін провів ряд зустрічей з керівництвом Укрзалізниці, під час яких було доведено до їх відома всі проблеми залізничників міста та ситуація, яка склалася у місті Знам'янка на залізничному транспорті. Міський голова та народний депутат України вирішили провести 9 грудня 2011 року зустріч з працівниками залізничного транспорту за участю начальника Одеської залізниці М.Луханіна. Народний депутат України О.Єдін пообіцяв і надалі сприяти у вирішенні нагальних проблем міста. Міський голова подякував під час розмови Олександру Єдіну за допомогу під час вирішення нагальних для міста питань на державному рівні та висловив надію на подальшу співпрацю. | |
|