15:42 Відбулася двадцять друга сесія Знам'янської міської ради шостого скликання | |
![]() С. Бойко, М.Бодню, В.Ставицького, В.Озеряного. На розгляд сесії було винесено 27 проектів рішень Одноголосно затверджено – 25 . Одне – знято при обговоренні порядку денного, 1- не прийнято.
Серед ключових моментів роботи сесії варто відмітити розгляд питання "Про виконання міського бюджету за 2011 рік". Одноголосно затвердили звіт постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( І.Качанов), підтримали рішення " Про хід виконання Програми охорони навколишнього середовища м.Знам'янка на 2011-2013 роки" та "Про внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування". ![]() обдарованої молоді на період до 2014 року. Інформація начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому О.Моліна про стан виконання Програми соціального захисту населення міста Знам’янка за 2011 рік взято до відома та одноголосно затверджено Програму соціального захисту населення міста Знам’янка на 2012 рік.Також розглянуто ряд земельних питань, інше. | |
|