Неділя, 05.05.2024, 23:19

Головна » 2013 » Вересень » 19 » Відбулася "гаряча лінія" з заступником міського з питань діяльності виконавчих органів Заруцьким А.А.
За допомогою у вирішенні проблемних питань до Андрія Анатолійовича звернулося більше двох десятків жителів міста. Найбільша частка звернень стосувалась зовнішнього освітлення вулиць міста, отримання допомоги дітям війни, санітарного стану вулиць, встановлення газових приладів малозабезпеченим категоріям населення, заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ, збільшення тарифів на комунальні послуги.

Усі звернення, що надійшли від громадян під час роботи "гарячої лінії”, проаналізовано і надано відповідальним особам на виконання. Розгляд звернень перебуватиме на контролі у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького.

Про стан їх виконання всі бажаючі зможуть ознайомитися на сайті Знам’янської міської ради у розділі «Новини міської ради».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 736 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0