Неділя, 12.05.2024, 10:41

Головна » 2012 » Квітень » 19 » Відбулася "гаряча "телефонна лінія міського голови Ігоря Крижановського
Відбулася "гаряча "телефонна лінія міського голови Ігоря Крижановського

12        Як ми анонсували, сьогодні 19 квітня, у приміщенні редакції газети «Знам’янські вісті» відбулася «Гаряча лінія» міського голови Крижановського І.Б., під час якої останній відповідав на запитання мешканців міста. Прес-служба Знам'янської міської ради дає можливість дізнатися про питання, що ставилися під час дзвінків, всім знам'янчанам.

Іванов Сергій Петрович
Мало не в кожному номері газети нас переконують, що наш порятунок тільки ОСББ. Але я знаю, що з нашими сусідами об’єднання практично не можливе. Чи будуть закриватися ЖЕКи, а нас об’єднають примусово?
Тетяна Сергєєва, Гагаріна, 9, кв. 97
Упродовж багатьох років у нашому будинку ремонтують дах, який вже може служити прикладом неякісної роботи. До протікання даху додалася ще одна проблема – наш дашок, встановлений тим же ЖЕКом № 1. Більшого, ніж потрібно, розміру, він гримить і грюкає, вивертає мов вітрило, побоюємося що злетить. Добре, якщо нікого не покалічить. На наші заяви ЖЕК не реагує.
Валентина Опанасівна
Чи будуть функціонувати гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості у опалювальний період?
Ліана Володимирівна
Чи буде індивідуальне опалення у ЗОШ № 2?
Л. Кернича, вул. Харківська
Коли нарешті нашу вулицю прогрейдерують і засиплять ями? Без уваги влади нам не справитися, вулиця потребує кваліфікованої допомоги.
І.Огер, вул. Петровського
Із ЗМІ знаємо, що в Україні, і зокрема, в області, телебачення переведуть на цифрове. Щоб його дивитися необхідно буде купити телетюнер до антени. Але ж практично всі багатоповерхівки користуються кабельним телебаченням, а антени давно на смітнику. Тепер треба буде купувати нові? Якщо так, то постраждають дахи, адже знову всі будуть встановлювати окремі антени. Чи не передбачено якусь антену на будинок чи під’їзд? Чи збережеться кабельне й супутникове телебачення паралельно з цифровим?
Надія Володимирівна
Коли буде освітлення вулиць Червоноармійська, Ворошилова, Чайковського, та чи будуть грейдерувати вулиці?
      За підсумками роботи "гарячої лінії" усі звернення відправлено на виконання відповідним посадовим особам. По кожному дзвінку міський голова дав відповідне доручення і пообіцяв своїм співрозмовникам вжити вичерпних заходів для вирішення кожної озвученої проблеми.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 848 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0