Середа, 15.05.2024, 22:06

Головна » 2012 » Червень » 27 » Відбулася «Гаряча телефонна лінія» першого заступника міського голови Джулая В.О.

12         Як ми анонсували, 26 червня , у приміщенні редакції газети «Знам’янські вісті» відбулася «Гаряча телефонна лінія» першого заступника міського голови Джулая В.О., який відповідав на запитання знам'янчан.
Телефон не змовкав ні на хвилину, за цей час їх прозвучало близько 25-ти, а значить, знам'янчани потребують такого спілкування з місцевою владою і вірять в його ефективність, а влада у свою чергу має змогу тримати руку на пульсі, бути в курсі проблем, які турбують мешканців.
З-поміж питань дрібного побутового та приватного характеру, окремо виділялася група питань, що стосувалася освітлення міста, ремонту доріг та облаштування автобусних зупинок.
За підсумками роботи "гарячої лінії" усі звернення відправлено на виконання відповідним посадовим особам. По кожному дзвінку міський голова дав відповідне доручення і пообіцяв своїм співрозмовникам вжити вичерпних заходів для вирішення кожної озвученої проблеми.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 685 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0