Четвер, 02.05.2024, 02:18

Головна » 2014 » Серпень » 20 » Відбулася комісія з питань захисту прав дитини
Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Меренкової Л.І. відбулася комісія з питань захисту прав дитини. В ході проведення якої, вирішилося питання про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, про призначення опікуна малолітнім та надання їм статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання дозволу на повернення в сім’ю матері малолітньої, яка в даний час перебуває в комунальному закладі «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради та про надання висновку про доцільність створення прийомної сім’ї.

За результатами комісії, з метою захисту прав дітей, дозволено виплата одноразової допомоги по досягненню повноліття, передано малолітніх онучок під опіку баби, повернуто дитину в сім’ю матері та прийнято рішення про створення прийомної сім’ї .
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 792 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0