Четвер, 25.04.2024, 06:31

Головна » 2015 » Серпень » 27 » Відбулася нарада по питанню призову громадян 1988-1997 років народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року
В залі засідань міськвиконкому відбулася нарада по питанню призову громадян 1988-1997 років народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Участь у нараді взяли: міський голова Крижановський І.Б.,представники Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріата, начальники відділів кадрів підприємств, установ та організацій міста.

У ході наради представниками Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріата були роздані присутнім роз’яснення Положень законодавства України щодо наслідків ухилення громадян України від призову на строкову службу та незабезпечення виконання призову керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій та надані вичерпні відповіді на отримані запитання.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 888 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4