Середа, 03.07.2024, 20:25

Головна » 2012 » Червень » 27 » Відбулася нарада стосовно організації контролю за оформленням власниками земельних ділянок

12     26 червня 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая за участю начальника КП БТІ Л.Голови, начальника відділу архітектури та містобудування І.Качанова, начальника фінансового управління міськвиконкому Т.Іваськів, представників відділу по роботі з юридичними та фізичними особами податкової інспекції, начальника управління економіки і власності Л.Нестеренко , начальника відділу Держкомзему у місті Знам'янка А.Грицюк відбулася нарада стосовно організації контролю за оформленням власниками земельних ділянок.
Під час наради було обговорено питання порядку взаємодії управлінь, відділів та податкової інспекції щодо узагальнення даних та передачі функції узагальнення інформації ( надходження та нарахування орендної плати, надходження коштів при введені в експлуатацію об'єктів до інфраструктури міста, перехід до права власності на будівлі та земельні ділянки) до управління економіки і власності.
За наслідками наради було вирішено дані засідання проводити щомісячно, розробити новий порядок взаємодії передачі узагальнених даних до управління економіки і власності та затвердити дане рішення на засіданні виконавчого комітету.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 733 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0