Четвер, 02.05.2024, 13:28

Головна » 2013 » Січень » 8 » Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста, начальниками установ та організацій міста
12     8 січня перший заступник міського голови Володимир Джулай провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств міста, начальниками установ та організацій міста , начальниками управлінь та відділів міськвиконкому. Керівники комунальних підприємств доповіли про стан виконання доручень міського голови, даних на минулій планірній нараді. На нараді було проаналізовано стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні, та визначені основні напрямки роботи на поточний тиждень.
Начальник фінансового управління Т.Іваськів доповіла, що невиконання загального фонду за 2012 рік складає 4 млн. грн., перевиконання спеціального фонду складає 108% (оренда, послуги) включаючи і власні надходження, кредиторська заборгованість по загальному фонду 954,2 тис. грн., по спеціальному 2 164,8 тис. грн., доходи загального фонду на 2013 рік складають 71,2 млн. грн. з них доходи 1-го кошика 68,3 млн. грн., зріст до доходів до 1-го кошика 22,3 % що не відповідає зросту заробітної плати по місту і тому місто недотримає доходів близько 8 млн. грн. що є негативним соціальним явищем.

12          Начальник Знам'янського міськрайонного центру зайнятості Компанієць Л.В. ознайомила присутніх із нововведеннями до Закону України «Про зайнятість населення», який вступив в дію з 1 січня 2013 року.
Законом передбачено:
Зменшення податків роботодавцям
За створення робочих місць для молоді (перше робоче місце) та для безробітних старше 50 років, не менше ніж на два роки, роботодавцю протягом одного року компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. При достроковому звільненні працівника роботодавець зобов'язаний сплатити соціальний внесок за весь відпрацьований період.
Облік трудового стажу
При стажуванні (навіть без зарплати) роботодавець зобов'язаний видати працівнику трудову книжку з записом про проходження стажування. Сьогодні трудова книжка виписується тільки тим працівникам, кому платять офіційну заробітну плату. Дозволена доплата в розмірі 5% від зарплати для керівника стажування.
Усунення дискримінації при прийомі на роботу
В оголошеннях про вакансії заборонено вказувати вік і стать кандидатів, вимагати відомості про особисте життя (національність, сімейний стан, віросповідання, партійність. Заборонено кадровим агентствам брати з людей, які до них звернулися, гроші за працевлаштування - послуги працевлаштування оплатить роботодавець.
Забезпечення села спеціалістами
Молоді фахівці, які уклали контракт (не менше трьох років) на роботу в селі (лікарі, вчителі, агрономи), відразу отримують підйомні в розмірі 10 мінімальних зарплат (11020 грн.). А після 10 років роботи в селі - квартиру, в якій він жив.
Соціальний захист безробітних
Статус безробітного, а значить і допомогу, людина отримує з першого дня звернення до центру зайнятості. Зараз - з сьомого.
Безкоштовне перенавчання
Особи старші 45 років зі стажем роботи не менше 15 років отримають право на ваучер для безкоштовного перенавчання або підвищення кваліфікації в обраному ними вузі на суму не більше 10 мінімальних зарплат для працездатних (на сьогодні - 11020 грн.).
Контракт з роботодавцем
роботодавець оплачує навчання працівника за умови, що той відпрацює потім на фірмі один-три роки, залежно від витрат роботодавця.

Також під час наради були розглянуті питання, що стосуються:  проведення повторної наради за участю голови Кіровоградської обласної ради М.Ковальчука по питанням узгодження меж суміжних територій для врахування інтересів Дмитрівської та Петрівської сільських рад та Знам’янської міської ради;діяльності закладів соціальної сфери, освіти та культури; надання послуг населенню міста, тощо.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 822 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0