Неділя, 01.10.2023, 18:05
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Лютий » 6 » Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції
16:51
Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції
12
З  метою   захисту прав дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та забезпечення заходів щодо профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх перший заступник міського голови Загородня В.Г. провела нараду з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому  та ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції у Кіровоградській області. 

У нараді взяли участь: Карпук  Л.Д.- начальник служби у справах дітей виконавчого комітету  Знам’янської міської ради, Самофал С.А.- заступник начальника сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП в Кіровоградській обл., Шевченко Н.В.- директор міського  центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Басненко М.М.- методист методичного кабінету відділу освіти, Ладожинська Р.А.- начальник відділу молоді  спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

В ході наради розглянуто та проаналізовано стан профілактики  правопорушень та соціально-правовий захист дітей, що проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах,  робота з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, та здійснення їх соціального супроводу, стан  підліткової злочинності в місті та профілактика правопорушень серед неповнолітніх, реалізація заходів щодо забезпечення прав та законних інтересів дітей в освітніх закладах міста.

Начальник служби у справах дітей Карпук Л.Д. наголосила на тому, що одним із негативних проявів суспільства залишається дитяча бездоглядність, безпритульність, бродяжництво, правопорушення та злочинність серед неповнолітніх.

З метою раннього виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, їх вилучення з небезпечного середовища, надання їм реабілітаційної допомоги та запобігання негативним проявам серед дітей в місті систематично  проводяться профілактичні рейди: «Діти вулиці», «Вокзал», нічні рейди, під час яких відпрацьовуються місця масового відпочинку неповнолітніх, відвідуються сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Карпук Л. Д. нагадала про умови влаштування, перебування та вибуття дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціально-психологічної реабілітації та своєчасне інформування служби  щодо сімей та дітей які потребують соціального захисту.

Директор центру соціальних служб для  сім’ї дітей та молоді Шевченко Н.В. визначила порядок взаємодії центру з суб’єктами соціальної роботи,  щодо сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Кожна сім’я, яка опинилася у складних життєвих обставинах, має причину  або комплекс причин, які провокують проблеми сімейного життя і з якими члени родини не можуть впоратися самостійно. Тому соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини, це особливий вид роботи, який  полягає у здійсненні соціальної роботи, спрямованої на здійснення соціальної опіки, допомоги та патронажу соціально- незахищених категорій дітей та молоді з метою подолання життєвих труднощів, збереження, підвищення їх соціального статусу.

Методист методичного кабінету відділу освіти Басненко М.М. познайомила з основними завданнями освітніх закладів міста щодо реалізації заходів, спрямованих на  забезпечення формування в учнівської молоді правового світогляду та правової культури, поглиблення та практичного закріплення положень Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та законодавства України в цілому, виховання школярів у дусі поваги до прав людини та свобод, керування у своїй поведінці вимогами моральних і правових норм, організації змістовного дозвілля юнацької молоді, оновлення змісту, форм та методів позакласної виховної роботи.

В своєму виступі начальник сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП в Кіровоградській обл. Самофал С.А  зазначив про те, що  стан додержання законодавства щодо захисту прав дітей, які потрапили у конфлікт з законом, та профілактика  злочинності серед неповнолітніх, одне з основних   завдань сектору ювенальної превенції патрульної  поліції Знам’янського ВП у Кіровоградскій обл.    Правоохоронними органами  спільно з керівниками органів виконавчої влади розроблено та вжито відповідні скоординовані заходи, які спрямовані  на профілактику  підліткової злочинності серед неповнолітніх. 

За підсумками наради  першим  заступником  міського голови В.Загородньою було дано доручення відповідним структурним підрозділам міськвиконкому з метою покращення  роботи з сім’ями, які опинилися в складних  життєвих  обставинах, ведення їх обліку та вжиття заходів до батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей,  посилення уваги до проблем неповнолітніх, захисту їх прав та законних інтересів, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, якісне виконання заходів щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх по місту.
      

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 756 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/8

Кировоград: новости и сайты