Неділя, 28.04.2024, 09:18

Головна » 2013 » Травень » 27 » Відбулася нарада з питань реалізації та популяризації нових соціальних ініціатив Президента України В. Януковича «Діти – майбутнє України"

12         27 травня 2013 року керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко провела нараду з питань реалізації та популяризації в місті нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». У роботі наради взяв участь міський голова І.Крижановський.
Під час наради обговорювалися шляхи реалізації нових соціальних ініціатив Президента України в м.Знам’янка.
Наталія Олександрівна підкреслила, що програма проголошених Президентом України нових соціальних ініціатив є логічним продовженням соціальної політики, яку Уряд послідовно проводить з 2010 року. Завдання спрямовані, перш за все, на продовження забезпечення реалізації реформ соціальної сфери та об’єднують чотири головні складові. Особливої уваги потребують багатодітні родини, люди, котрі мають обмежені можливості, інші вразливі категорії дітей та малозабезпечених громадян.
12         Дані соціальні ініціативи нададуть широку можливість для забезпечення якісно нових соціальних стандартів для всіх українців. Це реалізація конституційного права на соціальне забезпечення саме тих людей, які найбільше цього потребують.
Кожним доповідачем було окреслено пріоритети, шляхи реалізації поставлених завдань.
Кожному відділу та управлінню міськвиконкому поставлено завдання найближчим часом скласти комплексний план дій та провести широку просвітницьку діяльність по втіленню в життя соціальних ініціатив Президента України.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 776 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0