Субота, 27.04.2024, 00:47

Головна » 2017 » Серпень » 9 » Відбулася оперативна нарада за проведення оздоровчої кампанії 2017 року.
Відбулася оперативна нарада за проведення оздоровчої кампанії 2017 року.
Перший заступник міського голови Валентина Загородня провела оперативну нараду з відповідальними особами за проведення оздоровчої кампанії 2017 року. На нараді було заслухано інформацію відділу молоді, спорту та охорони здоров'я, як координатора проведення оздоровлення у місті. За попередніми показниками протягом червня – серпня оздоровленням дітей у стаціонарних таборах було охоплено 291 дитина, відпочинком – 586 дітей. На проведення оздоровчої кампанії було витрачено 356 тис. грн. коштів місцевого бюджету (з них 150 тис.грн. на придбання путівок), 50 тис. грн. позабюджетних коштів (кошти батьків). 32 путівки були надані департаментом соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації. Географія відпочинку охопила табори Кіровоградської, Одеської, Полтавської областей. Крім того традиційно влітку категорійні діти залучались до оздоровлення у МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія». Протягом червня у місті працювало 5 таборів відпочинку на базах освітніх закладів та БДЮТ. Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Руслана Ладожинська доповіла про направлення 26 дітей на оздоровлення у с. Омельник, Кременчуцького району табір «Сонячний», путівки до якого були придбані за кошти місцевого бюджету. Традиційно не обішлось без значного внеску у оздоровлення дітей профспілковою організацією залізниці. 233 маленьких мешканців міста мали змогу відпочити у профільному таборі Одеської залізниці ім. Любові Шевцової.
Переглядів: 645 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 3.9/7