Четвер, 02.12.2021, 21:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2016 » Липень » 26 » Відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання
15:57
Відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання
12
 Під головуванням секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання.
 Секретар ради розпочала пленарне засідання з привітання депутатів міської ради Н.Тишкевич, Л.Семиніну, О.Бойчук, О.Тітарєва з Днем народження. 

 Відповідно п.3 до ст.35 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, прийняття рішень відбувалося шляхом поіменного голосування  шляхом  оголошення позиції депутата. 
   До порядку денного сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання було включено 104 проекти рішень. Міська рада затвердила зі змінами та доповненнями 90 рішень та 8 депутатських запитів. 

    Депутати підтримали рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. № 56 «Про міський бюджет на 2016 рік», «Про затвердження Положень про відділи, управління, служби Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету», «Про внесення змін до текстів рішень міської ради», «Про внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють».

Також були прйняті рішення щодо: внесення змін до  Міських програм: регулювання земельних відносин; прийняття в комунальну власність міста об’єкта «Будівництво котельні на твердому паливі для заміщення споживання газу, до будівель підпорядкованих відділу освіти за адресою: м.Знам’янка, вул. Калініна,113, 115 Кіровоградської області; передачі та зняття з балансу майна комунальної власності.

Депутати підтримали рішення «Про створення відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради та затвердження положення»; «Про внесення змін до рішення міської ради від 26 жовтня 2012 року №750 «Про зміну напрямку головної дороги на перехресті вулиць Дзержинського та Петровського в м.Знам’янка»; «Про скасування рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 14 березня 2016 року №78 «Про надання права КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на оперативне управління для використання у господарській діяльності основних засобів».

Рішеннями міської ради затверджено звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністра внутрішніх справ України, Регіонального Сервісного Центру МВС в Кіровоградській області щодо повернення на територію міста відділу МРЕВ ДАІ, а також до Кабінету Міністрів України щодо перегляду коригуючих коефіцієнтів для розрахунку розміру витрат природного газу на потреби опалення.

Секретарем Знам’янської міської ради Н.Клименко, під час інформування  про стан виконання рішень міської ради було відзначено, що на сьогоднішній день на контролі постійних комісій міської ради залишається 161 рішення міської ради, у тому числі на контролі: постійної комісія з питань бюджету та економічного розвитку'міста ( гол. М.Терновий) – 35 рішень; постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк) - 13 рішень; постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А .Тесленко) - 38 рішень; постійної комісії з питань землекористування та будівництва ( гол. О.Кузін) – 31 рішення; постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності ( гол. (Л.Семиніна) - 16 рішень; постійної комісія з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. С.Кліпацький) - 8 рішень; постійної комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол.В.Мацко) - 10 рішень. Стан виконання рішень заслуховується відповідними комісії за окремим графіком роботи комісії. Міською радою сьомого скликання було прийнято, у тому числі, 4 звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо: необхідності перегляду Державного бюджету на 2016 рік у частині змін у джерелах фінансування професійно-технічних закладів; заперечення внесення змін до Конституції України, якими передбачається особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донеської областей; відставки Кабінету Міністрів України на чолі з А.Яценюком; вимоги зняти з розгляду запропонований законопроект 4563а, яким передбачено нарахування пені у розмірі 0,1% суми простроченого платежу за комунальні послуги, яка нараховується за кожний день прострочення, але не більше 100% загальної суми боргу. Також, було прийнято та направлено звернення до ГУ Національної поліції в Кіровоградській обіасті щодо реєстрації Знам’янського міського відділу поліції за фактичним місцем розташування на території міста Знам’янка.

Депутати не підтримали кандидатури голови громадської організації «Союз Чорнобиль»  В.І.Школи та голову Знам’янської міської спілки ветеранів війни в Афганістані М.М.Фесюна і не включили їх до складу виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Не набрали необхідної для затвердження кількості голосів і проекти рішень: «Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління», «Про внесення змін до п. 2 рішення міської ради від  22 квітня 2016 року  №175 «Про  припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс», «Знам’янська міська друкарня», Знам’янське спеціалізоване міське комунальне підприємство «Ритуал», «Знам’янська житлово – експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання  до комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Знам’янській комбінат комунальних послуг» у новій редакції», «Про встановлення на 3 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету»,  «Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за ІІ квартал 2016 року»; «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.04.2016р. №194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради».
   У різному, секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко зачитала звернення Народного депутата України О.Довгого щодо виділення йому на території міста приміщення для організації роботи депутатської приймальні та постійного робочого місця його помічника-консультанта. Депутати взяли також до відома звернення Цуркан Н.М. щодо законності придбання приватним підприємцем заводу «Акустіка», подальшого розвитку та існування заводу «Пуансон», колишнього дитячого табору.

З результатами поіменного голосування за проекти рішень, та за процедурні рішення, можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Протоколи міської ради». Перелік прийнятих рішень буде оприлюднений в газеті «Знам’янські вісті», а з текстами рішень можна буде ознайомитися на сайті міської ради.
У роботі сесії міської ради також взяли участь: А.Пустовой – помічник-консультант Народного депутата України О.Довгого, А.Тесленко – депутат Кіровоградської обласної ради, В.Загородня – перший заступник міського голови, С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, голови ОСББ міста, помічники-консультанти депутатів міської ради, представники засобів масової інформації, громадських організацій  та міських організацій політичних партій.

На сесії міської ради, відповідно до усних повідомлень депутатів, були відсутні 6 депутатів міської ради: Є.Ліщенко – перебуває в зоні проведення АТО, О.Щава – перебуває за межами міста, О.Антоненко, С.Лєвінте – за сімейними обставинами, С.Постика – виробнича необхідність, О.Бойчук – відпустка.


Начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 627 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 1.5/8

Кировоград: новости и сайты