Неділя, 11.06.2023, 03:58
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2016 » Грудень » 21 » Відбулася позачергова двадцять четверта сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання
16:30
Відбулася позачергова двадцять четверта сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання
12
Під головуванням міського голови Сергія Івановича Філіпенка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулася позачергова двадцять четверта сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання. 

Перед початком пленарного засідання, відповідно до розпорядження міського голови, під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста М.Тернового, відбулося спільне засідання депутатських комісій під час якого було розглянуто проекти рішень, що запропоновані для розгляду на позачерговій сесії міської ради. 

До початку пленарного засідання, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв-знам’янчан.

На сесії міської ради було прийнято рішення: «Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення міста Знамянка на 2016 рік» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. №56 «Про міський бюджет на 2016 рік», що стосувалися, у тому числі: виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов у сумі 1620,60798 тис. грн.; державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у сумі 65,43147 тис. грн.

Відповідно п.3 до ст.35 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, прийняття рішень відбувалося шляхом поіменного голосування  шляхом  оголошення позиції депутата. Присутні депутати більшістю голосів підтримали запропоновані проекти рішень.

У роботі сесії міської ради також взяли участь: В.Загородня – перший заступник міського голови, С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, І.Ратушна – керуюча справами міськвиконкому, Г.Лихота – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради.

З результатами поіменного голосування за проекти рішень, та за процедурні рішення, можна ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Протоколи міської ради». Перелік прийнятих рішень буде оприлюднений в газеті «Знам’янські вісті», а з текстом рішення можна буде ознайомитися на сайті міської ради.

На сесії міської ради були відсутні 9 депутатів міської ради: Л.Семиніна, Є.Ліщенко, С.Бойко, О.Карнаух, С.Гуров, Т.Макарова, О.Рубан, Н.Тесленко, В.Озеряний. 
   
Начальник відділу забезпечення
діяльності міської  ради                                                                         
Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 765 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6

Кировоград: новости и сайты