П`ятниця, 29.03.2024, 07:41

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з куратором нашого міста
Відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з куратором нашого міста

Відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з куратором нашого міста, головним спеціалістом організаційного відділу Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Голоцваном.

На початку зустрічі міський голова С.Філіпенко офіційно представив новообраного першого заступника міського голови В.Загородню, заступника з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка, керуючу справами І.Ратушну та секретаря міської ради Н.Клименко.

В свою чергу С.Голоцван привітав із обранням та висловив сподівання, що дружні відносини, які існують між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та містом Знам’янка, будуть поглиблені у різних сферах заради спільної мети - розбудови економічно потужної, демократичної незалежної України, якою б пишалися наші батьки й наші нащадки.

Також Станіслав Володимирович побажав міському голові Сергію Івановичу Філіпенку здоров’я та успіхів у виконанні покладених на нього обов’язків.

Під час зустрічі було обговорено напрями активізації та розвитку подальшого співробітництва в економічній, соціальній, освітній та культурній сферах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 919 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.9/7