Понеділок, 20.05.2024, 14:36

Головна » 2012 » Липень » 31 » Відбулася традиційна зустріч ветеранів-колишніх керівників, членів Президії міської організації ветеранів України та керівництва міста

12         У переддень Дня міста у міськвиконкомі відбулася традиційна зустріч ветеранів-колишніх керівників, членів Президії міської організації ветеранів України та керівництва міста. Голова ветеранської організації Ганна Олексіївна Бабійчук розповіла присутнім про історію створення ради колишніх керівників, основні напрямки співпраці міської влади та ради. Одним із основних напрямків цієї співпраці є: використати органами влади великий потенціал знань, професійних надбань, життєвої мудрості колишніх керівників для успішного вирішення питань життєдіяльності міста, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне.
Міський голова Крижановський Ігор Борисович звернувся до присутніх у залі зі словами подяки за вагомий внесок у розбудову нашого міста, адже кожен із ветеранів – це частинка історії нашого міста. Ігор Борисович привітав усіх з Днем міста, запросив взяти участь у святкуванні.

12          Привітали присутніх селищний голова смт. Знам’янка Друга Сергій Іванович Філіпенко, голова ради колишніх керівників, колишній мер міста Михайло Іванович Василашко, колишні міські голови Віктор Васильович Крюков, Володимир Васильович Мацко.
У зустрічі взяли участь: секретар міської ради Андрій Вікторович Тесленко, керуюча справами міськвиконкому Наталія Олександрівна Тесленко, колишні міські голови, їх заступники, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, керівники підприємств, установ, організацій міста.
Захід проведено за підтримки народного депутата України Олександра Йосиповича Єдіна.
Керівник художньої самодіяльності локомотивного депо Валентина Половко провела музичну програму. Для учасників зібрання музичні вітання подарували учасники народного колективу хору «Джерело» (керівник В.Кулик) Василь Брагим, Надія Олефіренко, Наталія Ісаєнко, Жанна та Іван Шпаченки.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 919 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0