Середа, 24.04.2024, 11:05

Головна » 2015 » Липень » 31 » Відбулася традиційна зустріч ветеранів-колишніх керівників та керівництва міста
Відбулася традиційна зустріч ветеранів-колишніх керівників та керівництва міста
У переддень Дня міста у міськвиконкомі відбулася традиційна зустріч ветеранів-колишніх керівників, членів Президії міської організації ветеранів України та керівництва міста.

Голова ветеранської організації Ганна Олексіївна Бабійчук розповіла присутнім про історію створення ради колишніх керівників, основні напрямки співпраці міської влади та ради.

Одним із основних напрямків цієї співпраці є: використати органами влади великий потенціал знань, професійних надбань, життєвої мудрості колишніх керівників для успішного вирішення питань життєдіяльності міста, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне.

Міський голова Крижановський Ігор Борисович звернувся до присутніх у залі зі словами подяки за вагомий внесок у розбудову нашого міста, адже кожен із ветеранів – це частинка історії нашого міста. Ігор Борисович привітав усіх з Днем міста та запросив взяти участь у святкуванні.

Вітаючи ветеранів з Днем міста, міський голова сказав: « Ви творили славетну історію нашого міста, збагачували його традиції, розбудовували. Завдяки вашим умілим рукам, ефективній діяльності, місто ставало квітучим. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб своєю працею змінювати кожен день життя на краще». Ігор Борисович запевнив колишніх керівників, що міська влада враховуватиме їх життєвий досвід у вирішенні проблем розвитку Знам’янки.

Багато сторінок в історію нашого міста вписали турботливі руки колективів підприємств, установ і організацій під керівництвом присутніх у залі ветеранів. Трудовий шлях кожного – це приклад самовіддачі для молодих знам’янчан – зазначив у своєму виступі заступник начальника Дирекції залізничних перевезень Матвієнко Володимир Васильович

Привітали присутніх, колишні міські голови Віктор Васильович Крюков, Володимир Васильович Мацко, Михайло Іванович Василашко, Володимир Олександрович Джулай.

У зустрічі взяли участь: міський голова Крижановський Ігор Борисович, керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна, заступник начальника Дирекції залізничних перевезень Матвієнко В.В. колишні міські голови, їх заступники, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, керівники підприємств, установ, організацій міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1013 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.2/10